Zle spíte a priberáte? Tipy, ako to zmeniť

Sledujete svoju váhu, bojujete s nadbytočnými kilami a nevidíte žiadne reálne výsledky? Aj keď vám zdravá strava a cvičenie môžu pomôcť schudnúť, možno ste zabudli na ďalší dôležitý aspekt – spánok. Nedostatok spánku totiž môže spôsobovať veľké problémy.

image

Kvalitný spánok je nesmierne dôležitý a naozaj ho nemôžeme ničím nahradiť. A hoci je povedomie o dôležitosti kvalitného spánku vysoké, znepokojujúce percento ľudí stále nespí dostatočne. Namiesto odporúčaných 8 hodín za noc ľudia spia v priemere iba 6,8 hodiny. Môže to mať vážne následky.

Nedostatok spánku ovplyvňuje vaše celkové zdravie a zároveň veľmi sťažuje úspešné chudnutie.

Ako zlý spánok vlastne brzdí chudnutie?

1. Prejedanie a pomalý metabolizmus

Ak nemáte dostato spánku, vaša hormonálna rovnováha je narušená. Ovplyvňuje to nerovnomernú produkciu hormónov „hladových hormónov“ a leptínu. Prečo by vás to malo zaujímať?

Pretože s menším množstvom leptínu a viac ghrelínu budete mať väčší pocit hladu a počas metabolických procesov spálite menej kalórií. Čo znamená, že budete pravdepodobne ukladať tuk.

2. Nezastaviteľná (večerná) túžba po jedle

Ak nejaký čas nespíte, hladina stresového hormónu - kortizolu - sa zvyšuje. Nasleduje silná túžba po sladkých jedlách bohatých na tuky.

V kombinácii s nerovnováhou hormónov leptínu a ghrelínu a (priznajme si to) zlej sebakontrole to môže rýchlo eskalovať až k prejedaniu - najmä večer!

3. Hromadenie tukov

Vedeli ste, že iba jedna noc nedostatočného spánku môže spôsobiť takú inzulínovú rezistenciu ako pol roka pri strave bohatej na tuky? Čo však znamená inzulínová rezistencia? Poďme si to objasniť.

Inzulín je hormón, ktorý umožňuje našim bunkám absorbovať krvný cukor z krvného riečišťa, ktoré môžu neskôr použiť na energiu. Keď sa naše bunky stanú rezistentnými na inzulín, nie je možné absorbovať všetok cukor v krvi. Preto ho telo ukladá ako tuk - na nesprávnych miestach.

Takže nedostatok spánku môže znamenať oveľa viac, než len to, že sa budete cítiť na ďalší deň trochu ospalo. To je tiež dôvod, prečo vaše kilá idú hore a nie dole!

Ako to môžete zmeniť?

Náš tím vedcov vyvinul revolučný produkt, ktorý vám pomôže zvrátiť tento stav, ktorý vám nielenže pomôže lepšie spať, ale medzitým tiež spaľuje tuk!

NightBurn EXTREME je jediný spaľovač tukov 4 v 1, ktorý vám pomôže schudnúť počas spánku. A to navyše 2-krát rýchlejšie*!

Pomôže vám:

  • ľahšie zaspať, lepšie spať a ráno sa zobudíte oddýchnutí,
  • spaľovať tuk rýchlejšie, najmä v brušnej oblasti
  • urýchliť metabolizmus a stimulovať pečeň, hlavný orgán na spaľovanie tukov,
  • zbaviť sa večernej chute do jedla a zabrániť premene kalórií na tuk

*Účinky produktu sa môžu u jednotlivých osôb líšiť a môžu sa líšiť od účinkov opísaných na webovej stránke. Naše výrobky nie sú určené na prevenciu alebo liečbu akéhokoľvek ochorenia alebo vážnej choroby.

Dajte mu šancu!

Vyskúšajte náš efektívny spaľovač tukov, ktorý spaľuje tuk počas spánku! Mnoho spokojných používateľov sa zaň zaručí! Zastavte boj s chudnutím a nedostatkom spánku s NightBurn EXTREME.