Sandra: „Bola som taká nesvoja, že som ani svojmu priateľovi nedovolila, aby videl moje stehná.“

Sandra si pamätá, že už od mladosti má celulitídu na stehnách. Ako rástla a stala sa z nej 31-ročná žena, jamky sa prehlbovali a boli viditeľnejšie.

Sandra

„Nikdy som nemala nadváhu. Ale už ako tínedžerka, keď som nosila veľkosť XS, som mala veľa celulitídy. Moja mama mi vždy hovorila, že je to genetické. Mala ju celý život, jej sestra tiež, mala ju ich mama a pravdepodobne každá generácia žien v histórii našej rodiny,“ spomína.

Aj keď je celulitída medzi ženami bežná, v skutočnosti má 80 % žien určitú mieru pomarančovej kože, napriek tomu môže vážne ovplyvniť ženské sebavedomie.

„Volali ma kuracie stehienko.“

„Pamätám si, ako som v puberte odmietala nosiť šortky na telocvik a spolužiaci si ma doberali. Volali ma kuracie stehienko, pretože som mala chudé stehná s jamkami.

Po každom telocviku som plakala na dievčenských toaletách. To určite zanechalo veľké stopy na mojom sebavedomí.

Aj potom, čo som vyrástla, som absolútne neznášala, ako vyzerajú moje nohy. Cez niektoré svetlejšie nohavice boli vidieť jamky, a keď ste sa mi pozreli na holé stehná, mysleli ste si, že som o desať, ak nie dvadsať rokov staršia.“

„Bola som tak nesvoja, že som ani svojmu priateľovi nedovolila, aby videl moje stehná.“

Sandrina celulitída výrazne ovplyvňovala jej každodenný život, a to nielen v teplých mesiacoch.

„Nikdy som nenosila šortky, šaty, biele nohavice ani priesvitné materiály a cez plavky som si vždy niečo obliekala.

Každé oblečenie, ktoré som si dala, som si starostlivo premyslela, aby som mala stehná schované po celý rok.

Bola som tak nesvoja, že som svojmu priateľovi nedovolila vidieť moje stehná ešte niekoľko mesiacov potom, čo sme spolu začali chodiť.“

„Proste som nechápala, čo robím zle.“

Rovnako ako mnoho iných žien hľadala Sandra riešenie proti pomarančovej koži.

„Moja mama bola presvedčená, že s tým naozaj nemôžem nič robiť. Napriek tomu som vyskúšala doslova všetko.

Všetko: od všetkých krémov proti celulitíde, ktoré som zohnala, cez peelingy, séra, suché kartáčovanie, horúce a studené sprchy až po zabalenie do potravinovej fólie. Nič nezaberalo.

A nie je to tak, že by som celý deň ležala na gauči a jedla chipsy – som pomerne aktívna a snažím sa jesť zdravo. Proste som nechápala, čo robím zle.“

„Počula, ako o ňom mnoho jej kolegýň básni, a produkty mali skvelé recenzie.“

„Potom moja kamarátka začala pracovať v Slimmiu, a pretože vedela, že moja celulitída je jednou z mojich najväčších neistôt, odporučila mi balíček Odvodni a vyhlaď: Zbohom celulitída.

Vraj počula, ako o ňom mnoho jej kolegýň básni, a produkty mali skvelé recenzie. Tak som si povedala, že by nebolo na škodu vyskúšať ešte niečo iné.“

„Počas niekoľkých týždňov som naozaj zaznamenala výrazný rozdiel.“

Sandra užívala balíček Odvodni a vyhlaď – Zbohom, celulitída počas jedného mesiaca. Jedno vrecúško nápoja WaterOut XXL na odplavenie toxínov a prebytočnej vody a jednu kapsulu Cellulite Attack denne na posilnenie elastínových a kolagénových vlákien, zlepšenie mikrocirkulácie a redukciu celulitídy.

„Toto sa nepodobalo ničomu, čo som doteraz vyskúšala. Počas niekoľkých týždňov som si naozaj všimla výrazný rozdiel – moja pokožka bola pevnejšia a menej hrudkovitá.

Okamžite som si objednala ďalšie dve balenia – jedno pre seba a jedno pre mamu na vyskúšanie.

Teraz sme obe spokojnými zákazníčkami – každý rok pred začiatkom leta si objednáme niekoľko balení a naozaj cítime, že rozdiel je obrovský.

Možno sme našli spôsob, ako čeliť našej genetike, alebo je to len správna kombinácia ingrediencií, ktorá funguje. Čokoľvek to je, je to to najlepšie, čo sme kedy vyskúšali!“

Balíček Odvodni a vyhlaď: Zbohom celulitída je komplexný spôsob boja proti celulitíde

Tento dvojkrokový postup vám zaručí úspešný boj proti celulitíde a jej hlavným príčinám!

1. KROK: Odplavte prebytočnú vodu a toxíny. To je dôležité, pretože nahromadené toxíny viažu tuk a spôsobujú, že spodná vrstva pokožky je ešte nerovnomernejšia, a zadržiavanie vody a nadúvanie môžu pokožku napínať a znižovať jej pevnosť. 

2. KROK: Spevnite pokožku najsilnejším extraktom z hroznových šupiek na trhu. Jedna z najviac skúmaných zložiek proti celulitíde je bohatá na polyfenoly, ktoré zlepšujú mikrocirkuláciu a vzhľad pokožky. 

Produkty pre Vás

Mohlo by Vás zaujímať