Sabina: „Jedna akcia spúšťa ďalšiu akciu! - Ako táto veta úplne zmenila môj život.“

Dobrý deň, volám sa Sabina. Mám 38 rokov a som obchodná poradkyňa a majiteľka úspešnej spoločnosti. Pred časom som však bola obyčajný človek s nízkym sebavedomím, nespokojná so svojím vzhľadom a nešťastná. Našla som spôsob, ako zmeniť svoj život, a teraz sa oň chcem podeliť s vami. Zaujíma vás to? Potom čítajte ďalej...

Razpotje

Ako dieťa som bol bacuľatý a v dospelosti som vyrástol na bacuľatého človeka. Nikdy som nemal žiadne športové záľuby ani fyzické aktivity. Mal som hrozné stravovacie návyky. Bol som lenivý variť a neuvedomoval som si, aké dôležité je zdravé stravovanie.

Väčšinu večerov som donekonečna prechádzala sociálne médiá a obdivovala všetky krásne a úspešné ženy, ktoré som videla - herečky, modelky, ženy s dokonalým telom a pleťou a tiež s dokonalou kariérou. Asi vám nemusím hovoriť, že som sa cítila škaredá, tučná a nešťastná. Chcela som zmenu, ale nevedela som, kde začať.

Dopravná zápcha, ktorá dala veci do pohybu...

Jedného dňa som cestou domov z ďalšieho hrozného dňa v práci, ktorú som nenávidel, uviazol v zápche. Aby som si skrátil čas, snažil som sa nájsť nejakú dobrú hudbu v rádiu, ale nakoniec som si vybral podcast.

Okamžite ma zaujalo, keď som počula moderátora hovoriť o myslení, motivácii a o tom, ako získať to, čo chcete. Prinútilo ma to premýšľať o tom, čo naozaj chcem. Cítiť sa lepšie, schudnúť, cítiť sa sebavedomejšie, byť šťastnejšia a začať kariéru, ktorá by ma bavila... Rovnako ako všetky úspešné ženy, ktoré som sledovala na internete. Ale AKO? Ten život sa mi vždy zdal taký vzdialený.

Motto tejto akcie

Keď som to všetko spracovávala, moderátor povedal niečo, čo malo zmeniť môj život: Jedna akcia vyvoláva ďalšiu akciu! Bez ohľadu na to, aký je váš cieľ, začnite niečo robiť a pracujte na svojom sne. Každý malý krok povedie k ďalším krokom a to môže byť skvelým zdrojom motivácie pokračovať!“

A viete čo? Presne to som potrebovala počuť. Niekomu sa to môže zdať malé alebo bezvýznamné, ale pre mňa to bol spúšťač. Keď som sa po niekoľkých frustrujúcich hodinách v dopravnej zápche vrátila domov, rozhodla som sa vyskúšať tento prístup. Namiesto ležania na gauči a pozerania televízie som si na internete vyhľadala rady o sebaúcte a chudnutí.

Viem, že to vyzerá ako smiešna maličkosť, ale verte či nie, fungovalo to! Našla som veľa zaujímavých informácií, článkov a motivačných príspevkov. Preto som sa nakoniec rozhodla urobiť ďalší krok. A potom ďalší a ďalší a ďalší - aby som dosiahla zmenu, ktorú som tak zúfalo potrebovala.

Čo som sa na tejto ceste naučila?

Vedeli ste, že nemusíte hladovať, jesť len šaláty alebo každý deň behať 10 km, aby ste schudli? Môže to byť oveľa jednoduchšie. Ako? No, pomocou ROVNOVÁHY a DÔSLEDNOSTI.

Čo mám na mysli, keď hovorím „ROVNOVÁHA“? Nuž, je to celkom jednoduché: príliš veľa čohokoľvek nerobí dobrotu. Vždy som si myslela, že ak chcem získať svoju vysnívanú postavu, musím sa vzdať všetkého, čo mám rada. Ázijské jedlo, hamburgery, čokoláda, víno...

Čo keby som vám povedala, že môžete jesť a piť, na čo máte chuť, a napriek tomu schudnete a budete sa cítiť lepšie? Ako som povedala, všetko je to o vytvorení rovnováhy a stravovacích návykov, ktoré dokážete dlhodobo a dôsledne dodržiavať.

Zabudnite na držanie jednej prísnej diéty za druhou - ananásová diéta, kávová diéta, keto diéta a ktovie, aké ďalšie ešte existujú. Možno prinesú krátkodobévýsledky, ale pravdepodobne priberiete späť a ešte aj niečo navyše. Obávaný jojoefekt je postrachom väčšiny pokusov o chudnutie...

Aká je alternatíva?

Začnite pomaly, malýmikrokmi. Na raňajky zjedzte namiesto dvoch krajcov chleba len jeden a pridajte si k nemu niekoľko kúskov ovocia, ktoré vás zasýti. Na obed nahraďte časť zemiakov na tanieri inou zeleninou. Vynechajte pohár vína, ktorý si zvyčajne dávate pri večeri, a namiesto neho si dajte šálku bylinkového čaju. Namiesto výťahu choďte po schodoch alebo ešte lepšie, vystúpte z autobusu o zastávku skôr a zvyšok cesty prejdite pešo. 

Môžem vám zaručiť, že ak začnete s týmito malými krokmi, uvidíte a pocítite rozdiel. Bude to pre vás zdrojom motivácie, aby ste pokračovali a dokonca sa posúvali ďalej. Jednoduchšie to už nebude! 

Sama som tento prístup vyskúšala a hádajte čo? Zistila som, že každým dňom sa stravujem lepšie a lepšie. Objavila som nové recepty a chutné jedlá, o ktorých som ani netušila, že existujú. Stále som si mohla s mierou vychutnávať pizzu, pivo a čokoládu bez pocitu viny. Vyvažovala som potraviny, ktoré mi prospievali, so svojimi „zlozvykmi“. A čo je najdôležitejšie, zostávala som DÔSLEDNÁ.

Má to ale jeden háčik

Môj nový zdravý režim čoskoro priniesol výsledky: schudla som, zlepšilo sa mi trávenie a nemala som potrebu neustále sa prejedať. A to všetko vďaka tomu, že som si pripravovala kvalitnejšie jedlá! Čoskoro som sa cítila dostatočne motivovaná na to, aby som urobila ďalší krok a začala cvičiť. Začala som pravidelne behať a niekoľkokrát týždenne chodiť do posilňovne. 

Čoskoro som sa však dostala do slepejuličky, ktorú pravdepodobne poznáte, ak ste sa niekedy pokúšali schudnúť. Spočiatku má váha tendenciu rýchlo klesať, ale nakoniec sa dostanete do bodu, keď to, čo ste robili na začiatku, už nestačí. 

Vedela som, že potrebujem niečo, čo mi pomôže dostať sa na ďalšiu úroveň a pokračovať...

Spaľovač tukov, ktorý mi pomohol uvoľniť vnútornú silu

Keď som začala častejšie cvičiť, zistila som, že mám často problémy s energiou. Vedela som, že je to hlavná prekážka môjho pokroku. Môj brat, športový nadšenec, mi odporučil, aby som pred tréningom vyskúšala spaľovač tukov. Vyskúšala som gél, ktorý mi odporučil, a bol super účinný - cítila som sa absolútne nezastaviteľná a bežala som oveľa rýchlejšie na svojej obvyklej trase. 

Ale poviem vám, že bol aj absolútne nechutný. Už len jeho zápach bol dosť príšerný na to, aby mi bolo zle. Vedela som, že musí existovať niečo lepšie, a našťastie som to po dôkladnom hľadaní našla. Výrobok, ktorý bol ešte účinnejší a chutil úžasne: FatBurn XXL.  

Už nejaký čas ho užívam a veľmi sa mi páči jeho účinok. Vďaka silnej kombinácii zložiek na prírodnej báze sa viac potíte, máte viac energie a pomáha vám dosahovať lepšie výsledky. Inými slovami: umožňuje vám rýchlejšie spaľovať nežiaducetukovézásoby. Ľahko sa užíva a dodáva sa vo forme prášku, ktorý zmiešate s vodou a pripravíte si lahodný nápoj s príchuťou manga.

Pamätáte si, ako jedna akcia spúšťa druhú? Predstavte si, čo by ste mohli dosiahnuť, keby bol každý krok plne optimalizovaný! Pokiaľ ide o optimalizáciu spaľovania tukov, nič nefunguje tak dobre ako FatBurnXXL. Pomáha mi cítiť sa plnáenergie, takže môžem cvičiť dlhšie, a po cvičení sa zotavujem oveľa rýchlejšie, čo mi uľahčuje pokračovať!

A moje výsledky?

S pomocou Slimmium a FatBurn XXL som konečne prekonala prekážku, ktorá mi bránila schudnúť, a schudla som ďalších 10* kg! Bol to skvelý pocit dosiahnuť ciele, ktoré som si stanovila, a konečne vidieť výsledky, po ktorých som tak zúfalo túžila. Bolo to presne to, čo som potrebovala, aby som zostalamotivovaná a dodržiavala svoje nové zdravé návyky!

Hoci FatBurn XXL je môj obľúbený, odvtedy som vyskúšala niekoľko ďalších produktovSlimmium a zamilovala som si ich: produkty, ktoré vás podporia, nech ste na svojej ceste chudnutia kdekoľvek. A to všetko na základe mimoriadne účinných prírodných zložiek. Vrelo odporúčam vyskúšať ich!

Konečne mám postavu, akú som vždy chcela, cítim sa sebavedomejšie a konečne som našla odvahu urobiť ďalšie zmeny vo svojom živote - vrátane novej kariéry, vďaka ktorej sa cítim oveľa šťastnejšia a spokojnejšia. Akcia vyvoláva akciu - a ja som toho dôkazom!

Chcete sa s nami podeliť o svoj úspech? Slimmium naňho netrpezlivo čaká na info@slimjoy.sk.

*Účinky používania výrobku sa môžu u jednotlivých osôb líšiť a môžu sa líšiť od účinkov opísaných na webovej stránke. Naše výrobky nie sú určené na prevenciu ani liečbu žiadnej choroby alebo závažného stavu.

Produkty pre Vás