Arianna: „Vyhodila som veľké mom fit džínsy a konečne som sa vošla do svojich starých nohavíc.“

Arianna je 38-ročná učiteľka na základnej škole a matka sedemročnej dcéry. Po rozvode sa utešovala jedlom a pribrala niekoľko kilogramov navyše. Za mesiac ju čakala stretávka zo strednej školy a chcela sa predviesť v čo najlepšom svetle.

Arianna

„Útechu som našla v jedle – úprimne povedané, v príliš veľkom množstve jedla.“

„Nikdy som nemala nadváhu, ani som nemala atletickú alebo štíhlu postavu. Ale keď sme sa s manželom rozviedli, našla som útechu v jedle – úprimne povedané, v príliš veľkom množstve jedla.

Potom, čo sa mi rozpadlo manželstvo, som si začala dopriavať nezdravé jedlo a sladkosti viac ako obvykle. Prestala som dávať prednosť svojmu vzhľadu, čo nakoniec viedlo k tomu, že som si začala kupovať väčšie nohavice.“

„Kilá sa hromadili a ja som nemala motiváciu ich zhodiť.“

„Vtedy som si prvýkrát priznala, že odraz, ktorý vidím v zrkadle, nie je práve lichotivý. Necítila som sa vo svojej koži dobre, ale nerobila som nič pre to, aby sa to zlepšilo – kilá sa hromadili a ja som nemala motiváciu ich zhodiť. Kto by mal čas na posilňovňu a zdravú stravu, keď ste čerstvo rozvedená slobodná matka s prácou na plný úväzok?

Vlani sa tiež konal zraz zo strednej školy. Keď som v schránke našla pozvánku, došlo mi, že nie som v najlepšej kondícii, psychickej ani fyzickej. Keď som si pozvánku znovu prečítala, spanikárila som – stretávka bola už o mesiac a pol! Ako by som sa mohla za taký krátky čas dostať späť do formy?

„Chcela som tých 40 dní využiť čo najlepšie a prísť štíhla.“

„Viete, ako to na stredoškolských zrazoch chodí – všetci sa chvália svojou kariérou alebo ukazujú fotky svojich detí. Je to v podstate súťaž o to, kto sa má najlepšie, a odsudzovanie tých, ktorí sa dobre nemajú. Preto som chcela ten mesiac a pol využiť čo najviac k tomu, aby som sa ukázala štíhla a s úsmevom na tvári.

Sľúbila som si, že schudnem čo najviac. Jedinou otázkou bolo: ako? Pri hľadaní tipov na rýchle chudnutie som narazila na reklamu na WaterOut XXL. Výrobok som si prehliadla a videla, že ide o prírodné diuretikum určené na rýchle a viditeľné výsledky formovania postavy – presne to som potrebovala! Okamžite som si objednala štyri balenia, aby som svoj problém s váhou definitívne vyriešila.“

„Mala som oveľa plochejšie brucho a pevnejšie stehná a ani celulitída už nebola tak viditeľná.“

„Prvú zmenu som zaznamenala po prvých desiatich dňoch. Členky už som nemala tak opuchnuté, a keď som sa pozrela do zrkadla, prisahala by som, že moje brucho už nie je také veľké. WaterOut XXL už začal fungovať!

Po mesiaci som nemohla uveriť rozdielu, ktorý som videla. Cítila som sa oveľa ľahšia a prečistenejšia, ak to tak môžem povedať. Mala som oveľa plochejšie brucho a pevnejšie stehná, a dokonca ani celulitída už nebola tak viditeľná!

Celkovo som schudla 5 kg a usmievala som sa od ucha k uchu! Vyhodila som veľké mom fit džínsy a konečne sa vošla do svojich starých nohavíc.“

„Dostala som veľa komplimentov na svoju postavu a cítila som sa vo svojom tele naozaj dobre.“

„Zo svojho zrazu som mala strach – bola som si istá, že si všetci budú šepkať o tom, ako som pribrala a ako sa na mne podpísal rozvod.

Ale nakoniec som dostala veľa komplimentov na svoju postavu a cítila som sa vo svojom tele naozaj dobre. Ľudia sa ma dokonca pýtali, ako sa mi podarilo udržať si svoju veľkosť v mojich takmer 40 rokoch! A tak som sa rozhodla podeliť o svoj príbeh.“

Ženy na náš bestseller WaterOut XXL prisahajú

WaterOut XXL je prírodný diuretický nápoj s lahodnou broskyňovou alebo jahodovou príchuťou, určený na odstránenie vody a zníženie nadúvania.

87 % užívateľov je s jeho rýchlymi a viditeľnými účinkami na formovanie postavy spokojné.

Arianna schudla 5 kilogramov s pomocou WaterOut XXL s broskyňovou príchuťou:

  • Zvyšuje vylučovanie prebytočnej vody až o 27* %
  • Znižuje pocit opuchnutých nôh až o 60* %
  • Zoštíhľujúci účinok 3 v 1 proti zadržiavaniu vody, nadváhe a celulitíde
  • Diuretický účinok 3 v 1: podpora lymfatického, močového a krvného obehu

Bez ohľadu na to, čo vám život pripraví, zachovajte si vztyčenú hlavu a cíťte sa vo svojom vlastnom tele dobre vďaka WaterOut XXL.

Produkty pre Vás

Mohlo by Vás zaujímať