Ako vyrovnať hladinu estrogénu pri chudnutí

Unavuje vás skúšať nespočetné množstvo diét a doplnkov na chudnutie, pričom sa zdá, že nič nefunguje? Potom je načase dostať sa ku koreňu problému - k vašim hormónom! Áno, hormonálna nerovnováha môže spôsobiť katastrofu pri dosahovaní vašich cieľov v oblasti chudnutia a estrogén je jedným z hlavných vinníkov.

Estrogen

Možno ste už počuli, že nevyvážená hladina estrogénu ovplyvňuje celé vaše telo, spôsobuje náladovosť, podráždenosť, únavu a môže dokonca narušiť váš metabolizmus a spánok. Mnohí ľudia si však neuvedomujú, že nadbytok estrogénu môže byť často základnou príčinou náhleho priberania na váhe alebo dôvodom, prečo sa vám nedarí schudnúť v oblasti bokov, stehien a zadku.

Najlepším spôsobom, ako riešiť problémy s hmotnosťou súvisiace s estrogénom, je obnoviť hormonálnu rovnováhu. Estrogen Slimming Support je dokonalým riešením na vyrovnanie hladiny estrogénu a dosiahnutie postavy, po ktorej ste vždy túžili.

Ako hladina estrogénu ovplyvňuje telesnú hmotnosť 

Estrogén je v ženskom tele jedným z najdôležitejších hormónov, pretože pomáha regulovať mnohé telesné funkcie a zohráva kľúčovú úlohu v ženskom reprodukčnom systéme. Reguluje nielen menštruačný cyklus a udržiava vaginálne zdravie a zdravie močových ciest, ale ovplyvňuje aj náladu, kognitívne funkcie a metabolizmus. Možno vás prekvapí, že kontroluje aj tukové bunky

Svet, v ktorom žijeme, a životný štýl, ktorý vedieme, hormónom veľmi nepraje. Spracované potraviny, prídavné látky, znečistený vzduch, mikroplasty, stres - to všetko vážne zasahuje do hladiny našich hormónov! 

A hoci je úplne normálne, že hladina estrogénu počas menštruačného cyklu a v priebehu života ženy kolíše, trvalo zvýšená hladina estrogénu môže narušiť normálne fungovanie organizmu a spôsobiť: 

  • nadúvanie, 

  • výkyvy nálad, 

  • únavu,

  • a mozgovú hmlu.

Keď sa vaše telo potýka s nadbytkom estrogénu, môže to byť aj významnou prekážkou pri dosahovaní štíhlejšej postavy, pretože tento hormón podporuje ukladanie tuku, najmä v oblasti bokov, stehien a zadku. Čo to pre vás znamená? Distribúcia tuku sa presúva smerom k týmto oblastiam a je ťažké sa ho zbaviť! 

Avšak s cieleným prístupom k odstráneniu estrogénovej dominancie pomocou Estrogen Slimming Support sa môžu vaše ciele v oblasti chudnutia stať oveľa dosiahnuteľnejšími - a udržateľnými!

Ako prirodzene vyrovnať hladinu hormónu estrogénu

Nie je dôvod na zúfalstvo, ak máte problémy s hromadením tuku súvisiace s estrogénom a máte problémy s odbúravaním kilogramov. Existuje niekoľko jednoduchých riešení na reguláciu hladiny estrogénu!

1. Zdravý životný štýl: Dodržiavanie pravidelného cvičenia a vyváženej stravy je veľmi dôležité, ale uistite sa, že si vyberáte aj organické potraviny, prírodnú kozmetiku a čistiace prostriedky, aby ste znížili množstvo toxínov v tele! 

2. Pomôžte svojmu telu bojovať proti nadbytočnému estrogénu pomocou doplnkov: Aj keď vám vždy odporúčame zdravý životný štýl, nemusí byť nevyhnutne najúčinnejší, pretože ste stále vystavení vysokým hladinám toxínov už len tým, že vediete svoj každodenný život. Estrogen Slimming Support pomáha vášmu telu vyrovnať hladinu estrogénu a zároveň sa zbaviť toxínov!

Navráťte svojmu telu harmóniu s Estrogen Slimming Support

Estrogen Slimming Support je plný zložiek na prírodnej báze, ktoré spolupracujú s telom, podporujú zdravú hladinu estrogénu a cielené chudnutie.  

Trojitý účinok estrogénovej detoxikácie:

  • posilní pečeň, váš hlavný orgán, ktorý pomáha vylučovať estrogén, 

  • podporí črevá, ktoré majú hlavnú úlohu pri konečnom vylučovaní estrogénu a

  • vyrovná hladinu estrogénu. 

Nedovoľte, aby vás hormonálna nerovnováha obmedzovala - prevezmite kontrolu nad svojím telom pomocou tohto revolučného prípravku a začnite svoju úspešnú cestu za chudnutím ešte dnes!

Produkty pre Vás