Neustály pocit hladu a revolučný prístup v boji proti nemu

Určite viete, aké to je. Práve ste dojedli vyvážený obed, takže hlad by nemal byť problémom aspoň ďalšie dve hodiny. Ale za pol hodiny máte pocit, že ste nejedli, otvoríte chladničku a zjedli by ste všetko, čo vidíte. Je čas zastaviť tento začarovaný kruh.

image

Okrem toho, že prejedanie je potenciálne škodlivé pre dlhodobé zdravie, neustále maškrtenie je tiež istý spôsob, ako zničiť akýkoľvek pokrok pri chudnutí. Nezáleží na tom, či to robíte kvôli návyku, fyzickému alebo emocionálnemu stresu, jedna vec je istá: neustála túžba po jedle vás vedie ku konzumácii oveľa viac kalórií a často vedie k nárastu hmotnosti. Ale ako to zastavíte, keď chce celé vaše telo chce stále VIAC?

Vedci našli revolučné riešenie: peptidy, ktoré stimulujú pocit sýtosti DNF-10

Počkajte, peptidy? Začnime odznova. Peptidy sú menšie verzie proteínov, obvykle pozostávajúce z 2 až 50 aminokyselín. DNF-10 sú peptidy, ktoré stimulujú pocit sýtosti pochádzajúci z pivovarských kvasníc, o ktorých sa ukázalo, že eliminujú neustály pocit hladu.

Potláčajú vašu chuť do jedla signalizovaním mozgu, že už nemáte hlad. Keď sa snažia prinútiť vás jesť viac, používajú rovnaké komunikačné kanály ako vaše telo. Takto stimuluje chudnutie úplne prirodzeným spôsobom.

Ale ako to presne funguje?

Presne naopak ako funguje čokoládový koláč alebo hamburger. Zatiaľ čo nezdravé potraviny stimulujú mozgové centrum potešenia a odmeňovania, vďaka čomu chcete viac jesť, peptidy DNF-10 vysielajú signály sýtosti a zmierňujú pocit hladu.

Konkrétne peptidy, ktoré stimulujú pocit sýtosti DNF-10, znižujú hladinu hormónov, najmä ghrelínu a neuropeptidu Y. S týmito dvoma hormónmi, ktoré sú pod kontrolou, telo už viac nepotrebuje viac potravy, cítite sa sýto a nemyslíte toľko na jedlo. A výsledok? Potlačte chuť do jedla, znížte príjem kalórií a schudnite výrazne rýchlejšie!

Znížte príjem kalórií a rýchlo schudnite - pomocou HungerBlock EXTREME

HungerBlock EXTREME je prírodný tlmič chuti do jedla, ktorý zvyšuje účinnosť peptidov DNF-10 a kombinuje ho s extraktom z hnedých morských rias, aby sa dosiahli ešte výraznejšie účinky.

4 vysoko kvalitné klinické štúdie, vrátane dvojito slepých, randomizovaných, placebom kontrolovaných štúdií, preukázali, že HungerBlock EXTREME môže:

  • znížiť kalorický príjem o 600 kcal / deň* v priemere po 8 týždňoch používania (200 kcal / deň už po prvom týždni!)
  • pomôcť schudnúť v priemere o 9 % telesného tuku*

Toto boli výsledky získané už po ďalších 8 týždňoch! A čo je na tom najlepšie? 100 % schudnutej hmotnosti bol v skutočnosti telesný tuk! Svaly neboli v tomto procese ovplyvnené.

  • výrazne zniži chuť na sladké

Zatiaľ čo u placebom kontrolovanej skupiny došlo k miernemu zvýšeniu preferencie sladkého, skupina vystavená mechanizmu účinku HungerBlock EXTREME vykázala významné zníženie príjmu cukru a sacharidov.

 

  • udržiavať vysokú energetickú hladinu napriek zvýšeniu deficitu kalórií

S výsledkami bolo spokojných 80 % používateľov!

Po niekoľkých ďalších dňoch sa chuť do jedla znížila. Už po 8 týždňoch spotrebovali o 600 kcal* menej za deň a schudli až 9 %* telesného tuku bez straty svalovej hmoty - alebo energie!

Ak uspeli, môžete aj vy! Zbavte sa neustáleho pocitu hladu a schudnite s HungerBlock EXTREME!

*Účinky po použití produktu sa môžu líšiť u každého používateľa a môžu sa odlišovať od účinkov popísaných na webovej stránke. Naše produkty nie sú určené na prevenciu alebo liečbu akéhokoľvek ochorenia alebo vážnej choroby.