Nápoj, ktorý ničí tuk

Pohár tohto osviežujúceho nápoja s mangovou príchuťou pred tréningom alebo po obede pomáha spaľovať tuk. Zistite, prečo!

image

Spaľovanie tuku

Určite ste už počuli o jedlách, ktoré pomáhajú spaľovať tuky. Obsahujú látky, ktoré povzbudzujú termogenézu - proces, počas ktorého telo vytvára teplo a spaľovaním tukov.

Jedna z najlepších potravín, ktoré pomáhajú spaľovať tuk, je jednoznačne extrakt z papáje. Mnohé vlastnosti sú známe už dlho:

  • pomáha telu lepšie využívať proteíny, ktoré konzumujete, a pomáha ich tráviť.
  • bielkoviny z potravy sú základným stavebným prvkom svalov
  • lepšie využíva bielkoviny pri raste a regenerácii svalov

Starostlivo vybrané ingrediencie pre maximálny účinok

  • Extrakt z MATÉ a GUARANY sú 2 účinné spaľovače, ktoré zvyšujú vnútornú teplotu tela, a tým urýchľujú spaľovanie tukov, aj keď odpočívate. Nebudete to cítiť, ale všimnete si zmenu - tuky z brušnej oblasti a bokov zmiznú skôr, ako sa nazdáte.
  • L-KARNITÍN je nevyhnutný pre spaľovanie tukov a premenu tuku na energiu. Skonzumované tuky prenáša do bunkovej elektrárne, mitochondrií, kde ich spaľuje a využíva na energiu. FatBurn EXTREME obsahuje 1 000 mg Carnipure®, najčistejšieho L-karnitínu zo Švajčiarska.
  • EXTRAKT Z PAPÁJE pomáha telu lepšie využívať proteíny, ktoré konzumujete, a pomáha ich tráviť. Ako viete, bielkoviny z potravy sú základným stavebným prvkom svalov.
  • VITAMÍN B3 pomáha premieňať jedlo na energiu. Okrem toho má vitamín B3 výrazný vplyv na tvorbu L-karnitínu v tele - esenciálnej aminokyseliny pre efektívne spaľovanie tukov.

Všetko v jednom nápoji

Všetky tieto pozitívne vlastnosti nájdete v nápoji BootBurn STRONG Active Tropical, ktorý pomáha spaľovať tuky rýchlejšie. Tento chutný nápoj s ananásom obsahuje až 1000 mg najčistejšieho l-karnitínu na trhu (bez pridania syntetického D-karnitínu), ktorý sa vyrába vo Švajčiarsku a pomáha udržiavať vysokú hladinu energie.