JARNÉ CHUDNUTIE – JEDNODUCHO V TROCH FÁZACH

Na jar chceme očistiť svoje telo od všetkých odpadov a toxínov nahromadených počas zimy a tiež zhodiť nadbytok kilečiek. Marec je ideálny mesiac, kedy môžete začať pracovať na svojej forme a postave.


Urobte jarné upratovanie aj vo svojom organizme!

image

Ak chcete schudnúť do leta, mali by ste absolvovať túto 3-fázovú kúru.

Fáza 1: detoxikácia

Toto je prípravná fáza, počas ktorej aktivujete pečeňové enzýmy – bielkoviny potrebné na správny metabolizmus mastných kyselín. Tieto enzýmy priamo neutralizujú niektoré toxíny alebo ich premieňajú na medziprodukty, ktoré potom odstránite v ďalšej fáze.

Dajte svojmu telu niečo dobré – ToxBurn je skvelým prírodným doplnkom účinnej detoxikácie.

Fáza 2: drenáž

Drenáž, čiže odvodňovanie, zbavovanie nadbytočnej vody, má za cieľ elimináciu toxínov a nadbytočnej vody v organizme. Rastliny ako opuncia, praslička roľná, púpava a artičok sú ideálnou spoločnosťou pri detoxikácii organizmu (žlčníka či močových ciest). Zároveň aktívne látky obsiahnuté v týchto rastlinách oslobodzujú pečeň od nahromadených zásob tuku a cukru (glykogénu) – všetko to je potrebné na to, aby ste sa mohli zbaviť nadbytočných kíl.

Naše odporúčanie: WaterOut Strong – veľmi účinný drenážny nápoj, ktorý obsahuje 8 rastlín s drenážnym účinkom.

Fáza 3: eliminácia tukového tkaniva

Tretím krokom je spaľovanie tukového tkaniva nahromadeného cez zimu. Aby ste maximalizovali energetický výdaj, treba telu dodať antokyány, katechíny a kapsaicín. Tie sú nevyhnutné na tvorbu hormónu adiponektín – hormónu štíhlych ľudí.

Všetky tieto prírodné zložky nájdete v kapsulách AdipoSlim STRONG, ktoré bojujú s tukovými zásobmi ako profesionál.

Jedna rada navyše

Na zoptimalizovanie procesu chudnutia obmedzte jedenie medzi hlavnými chodmi, nejedzte potraviny bohaté na tuky a cukry a cvičte aspoň 3-krát týždenne po 45-minút.


POZOR: Voľte vždy iba bezpečné výživové doplnky, ktorých zložky pochádzajkú z bezpečných zdrojov a sú vedecky overené. My sme o kvalite našich produktov presvedčení tak veľmi, že garantujeme 100 % záruku vrátenia peňazí.