ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

Objednávky

Môžem zrušiť objednávku?

Objednávku je možné zrušiť, ak ešte nebola fakturovaná. Prosím kontaktujte nás cez podporu chat na našich webových stránkach.

O našich produktoch

Sú vaše výrobky určené na chudnutie aj bez diéty alebo fyzickej aktivity?

Všetky naše výrobky zosilňujú účinky diét a každej fyzickej aktivity. Rýchlosť a miera chudnutia závisí od každého jedinca. Mali by sa brať do úvahy faktory ako vek, zdravie, životný štýl, počiatočná hmotnosť a cieľ chudnutia. Doplnky výživy nie sú náhradou pestrej stravy a zdravého životného štýlu. Dôležitá je vyvážená strava a zdravý životný štýl.

Ako dlho mám užívať výživové doplnky?

Pre maximálnu efektivitu je odporúčané doplnky používať aspoň 3 mesiace.

Ako dlho mám užívať WaterOut?

WaterOut by ste mali užívať najmenej 10 dní (v balení je 10 vrecúšok). Môžete ho bezpečne užívať tak dlho, ako chcete. Ak jete veľa spracovaných alebo slaných potravín, často sa nadúvate alebo riešite problém so zadržiavaním vody, odporúčame vám užívať WaterOut dlhšie.

Ak začnem užívať výživové doplnky, môžem prestať užívať lieky?

Určite nie! Výživové doplnky nemôžu nahradiť lieky na predpis. Ak užívate nejaké lieky, poraďte sa so svojím lekárom skôr, ako začnete užívať akýkoľvek doplnok výživy.

Mám zdravotnú diagnózu, môžem užívať výživové doplnky?

Všetky naše výživové doplnky obsahujú vysokokvalitné zložky z dôveryhodných zdrojov. Všetky zložky a šarže výrobkov sú testované na prítomnosť potenciálne škodlivých ťažkých kovov a mikroorganizmov. Naše výrobky obsahujú výživové koncentráty alebo iné látky s výživovými alebo fyziologickými účinkami.

Výživové doplnky Slimmium sa vyrábajú podľa noriem GMP a HACCP v moderných výrobných závodoch nachádzajúcich sa v Európskej únii. Všetky doplnky sú v súlade s požiadavkami EFSA. Doplnky stravy nie sú určené na nahradenie vyváženej stravy, ale na jej doplnenie.

Aké bezpečné sú vaše výživové doplnky?

Obsahujú výživové koncentráty alebo iné látky s výživovým alebo fyziologickým účinkom. Potravinové doplnky Slimmium sa vyrábajú podľa štandardov GMP a HACCP v moderných výrobných závodoch v Európskej únii. Účelom doplnkov výživy nie je nahradiť vyváženú stravu, ale doplniť ju.

Môžu tehotné alebo dojčiace ženy užívať doplnky výživy?

Doplnky na chudnutie by nemali užívať tehotné alebo dojčiace ženy. Predtým, ako začnete užívať akýkoľvek doplnok, obráťte sa na svojho lekára.

Môžem dať tieto doplnky svojmu dieťaťu?

Všetky naše doplnky na chudnutie sú určené pre dospelých. Predtým, ako dieťaťu podáte akýkoľvek doplnok na chudnutie, poraďte sa s lekárom.

Vrátenie výrobkov

Môžem vrátiť objednaný produkt?

Podľa Podmienok môžu byť objednané produkty vrátené do 30 dní od zakúpenia. Vrátená je iba hodnota produktu, bez poplatkov za prepravu.

Ako vrátim produkt?

Musíte si ponechať faktúru, ktorá bola priložená k balíku, a vyplniť špeciálny formulár na vrátenie tovaru, ktorý oskenujete a odošlete nám prostredníctvom našej podpory chat na webovej stránke. Neporušené výrobky sa vracajú na adresu: Sensilab, Obrtna Cona 30, 1370 Logatec, Slovinsko. Predtým, ako niečo pošlete, napíšte nám správu, aby sme vrátenie produktu mohli vybaviť čo najrýchlejšie.

Za ako dlho dostanem peniaze späť?

Vrátenie platby sa uskutoční do 30 dní od prijatia balíka na vrátenie tovaru.

Náklady na dodanie

Ako prebieha doručenie?

Doručenie je sprostredkované spoločnosťou Royal Mail.

Koľko stojí doručenie?

3,49 € pri objednávke do 40 €

Zadarmo pri objednávke nad 40 €

Ako dlho trvá doručenie?

Výrobky sú doručené do 3-5 pracovných dní. Dôvod je ten, že výrobky môžu byť z dôvodu vysokého dopytu dodané s oneskorením niekoľkých dní. Výrobky sa dodávajú zo Slovinska, čo tiež zvyšuje čas prepravy ešte o pár dní.

Čo ak nie som doma, keď je objednávka doručovaná?

Ak nie ste bežne v pracovnej dobe doma, odporúčame vám uviesť adresu svojho pracoviska.

Moje konto

Čo musím urobiť, aby som od vás prestal dostávať e-maily?

Prejdite na stránku Newsletters v časti Môj účet. Tam môžete zmeniť možnosti e-mailu.